תגובות

כתבו משהו

 
 
 
 
 
כתובת האימייל תישאר חסויה
9 entries.
ארנה אל-יגון ארנה אל-יגון
לנועם שלום,
הגעתי סוף סוף לספר שלך (זה נראה לי יותר קרוב לרומן מאשר לנובלה) ונהניתי מאוד. הקריאה שוטפת ורציפה (וזאת למרות שהטקסט עמוס בדברי תורה). זה שיש לך כשרון זה ברור, וגם אוצר מילים מדהים (הייתי צריכה לחפש מילים בגוגל יותר מפעם אחת. מילה אחת – משרג – לא מצאתי גם בגוגל).
העולם התורני הפסיד אותך, זה ברור מההתפלפלויות שבספר, אבל אף פעם לא מאוחר מדי לחזור בתשובה!
שלמה שלמה
קראתי את ספרך בעניין רב. ניתן לראות מכתיבתך שאינך מבית דתי וזאת לפי טעויות קטנות או ניסוחים ומושגים שאינם כ"כ מקובלים אצלנו. אשר על כן ההישג שלך לכתוב על הציבור הזה שאני משתייך עליו, הישג מאוד מרשים כי אתה מגלה בקיאות רבה, חריפות וראיה מקורית את הדברים, ובעיקר של החולשות.
אני חושש שרבים מהדברים שכתבת לא יהיו מובנים לקהל שאינו בקי ויודע ספר, והחלק האחר לא יזכה לאהדה בציבור שלנו כי יראו כביקורת בעיקר על רבנים. כל אלה רק מעצימים את הנאת הקריאה דווקא כי יש תחושה של גילוי פרטי כמו שמוצאים במקרה פנינה בדוכן בשוק פשפשים. מקווה שתמשיך לכתוב בסגנון הזה ותפרסם. יישר כח.
יורם יורם
נהנתי מכל רגע כשקראתי את הספר. הספר החכים אותי כאילו ניהלתי שיחה עם כותב הספר. מעניין, מביא זוויות ראיה חדשות ומרעננות על הנושא. הלוואי ותהיה חשיפה נרחבת לספר. תודה לך
פלמוני פלמוני
הטיעונים שלך שהיו מעניינים ונוקבים ובהחלט מלאים בסגנון ספרותי ויצירה היו לי לתענוג אחי. הם צריכים עיון יותר רציני מבחינתי. אבל רוח הדברים נעמה לי יותר מכל.
ארנה ארנה
נעם היקר,
קראתי בהנאה גדולה. היה מרתק!!! לא אתיימר לומר שהבנתי את כל השכבות, אני חושבת שזהו ספר מהסוג שכדאי לקרוא כמה פעמים.
איזה עוז להיכנס לעולם שאינו עולמך הטבעי ולכתוב מתוכו!!! בוודאי נדרשו ממך חודשים רבים להיכנס כל כך פנימה וללמוד אורחות, שפה, מנהגים, הומור וכו' של חברה שונה כל כך דתית ופוליטית, כולל כל התוכן התלמודי. נהדר, אשמח לקרוא עוד מכתביך.
אילן (חבר של ברוך) אילן (חבר של ברוך)
נועם נועם נועם, מאיפה הבאת את זה? הרסת אותי לגמרי.
לדעתי הבלתי מקצועית: מדהים. אתה חייב לעשות עם זה משהו.
רונית רונית
אחד מהטובים שנכתבו פה .מומלץ ביותר!!!
sweed sweed
נובלה מעניינת וכתובה היטב. מעמיקה בתוכן ומרתקת בצורתה. עברית מצויינת, המשלבת לשון עכשווית עם לשון חכמים בצורה וירטואוזית.
אך מעל לכל, עוסקת בלב חיינו, ופותחת צוהר לעולמות שההוויה התלאביבית רחוקה מהם, כרחוק מערב ממזרח, תרתי משמע.
חשוב לכל ישראלי, לקרוא ולהפנים.
יודה גמבש יודה גמבש
קראתי, נהניתי, קניתי.